Hör gärna av dig! Vi vill höra vad du tycker.

Ledning och Marknad

Chefredaktör och VD

Sarah Britz

Chefredaktör och VD

0705-624256

sarah@faktum.se

Marknadsansvarig

Louise Granlund

Marknadsansvarig

0768-985699

louise@faktum.se

Marknad och försäljning

Jonas Kroksjö

Marknad och försäljning

031-63 22 91

jonas@faktum.se

Redaktion

Redaktör

Malin Clausson

Redaktör

070-276 41 24

malin@faktum.se

Art director

Pär Ljung

Art director

0709-997425

par@faktum.se

Reporter

Sandra Pandevski

Reporter

sandra@faktum.se

Reporter

Johan Frisk

Reporter

072-734 98 85

johan@faktum.se

Reporter

Anna Wallenlind-Nuvunga

Reporter

031-63 21 57

anna@faktum.se

Distribution / Försäljarna

Distributionsansvarig Göteborg

Christian Jansson

Distributionsansvarig Göteborg

031-63 22 95

christian@faktum.se

Försäljaransvarig Göteborg

Sophie Cronholm

Försäljaransvarig Göteborg

031-63 22 92

sophie@faktum.se

Försäljaransvarig Malmö

Dariola Pas

Försäljaransvarig Malmö

040-617 14 70

dariola@faktum.se

Verksamhets- och försäljaransvarig Karlstad

Anna Lund

Verksamhets- och försäljaransvarig Karlstad

070-215 80 88

anna.lund@faktum.se

Göteborg

Chapmans torg 1
414 55 Göteborg
031-63 22 90

Öppettider

Måndag: 10-16.
Tisdag-fredag:
9-16.
Lördag:
9-13.
Lunchstängt måndag-fredag 12-13.

Malmö

Bredgatan 8
211 30 Malmö
040-617 14 70

Karlstad

Jungmansgatan 6
652 28 Karlstad
070-215 80 88

Öppettider

Måndag, 9–12
Tisdag, 9–12
Torsdag, 9–14
Fredagar 10–12. (på Hela människan RIA Karlstad.)

Fakturaadress

Faktum Sverige AB
Fack 460
Box 3037
831 46 Östersund