Göteborg

Chapmans torg 1
414 54 Göteborg
031-63 22 90

Malmö

Bredgatan 8
211 30 Malmö
040-617 14 70

Helsingborg

Roskildegatan 4
252 21 Helsingborg
0760-39 64 67

Karlstad

Jungmansgatan 6
652 28 Karlstad
054 – 800 100

Ledning och Marknad

VD

Peter Kronvall
031-63 22 98
peter@faktum.se

Chefredaktör

Sarah Britz
031-63 21 50
sarah@faktum.se

Marknads- och eventansvarig

Anna-Lisa Gustavii
031-63 22 99
anna-lisa@faktum.se

Marknad & försäljning

Jonas Kroksjö
031-63 22 91
jonas@faktum.se

IT Ansvarig

Jonny Nylund
031-63 21 51
jonny@faktum.se

Redaktion

Art director

Pär Ljung
0709-99 74 25
par@faktum.se

Journalist

Anna Wallenlind-Nuvunga
031 – 63 21 57
anna@faktum.se

Journalist

Sandra Pandevski
031-63 21 53
sandra@faktum.se

Journalist

Malin Clausson
malin@faktum.se

Journalist

Johan Frisk
072-734 98 85
johan@faktum.se

Bildredaktör

Mario Prhat
031-63 22 93
mario@faktum.se

Distribution / Försäljarna

Distributionsansvarig

Göteborg
Christian Jansson
031-63 22 95
christian@faktum.se

Försäljaransvarig

Göteborg
Sophie Cronholm
031-63 22 92
sophie@faktum.se

Försäljaransvarig

Malmö
Dariola Pas
040-617 14 70
dariola@faktum.se

Distribution och försäljaransvarig

Helsingborg, Halmstad, Växjö och Kristianstad
Jane Lund
0760-39 64 67
jane@faktum.se

Verksamhet och försäljaransvarig

Karlstad
Anna Perna

054-80 01 00
anna.perna@faktum.se

Fakturaadress

Faktum Sverige AB
Fack 460
Box 3037
831 46 Östersund