Ledning och Marknad

VD

Peter Kronvall

VD

031-63 22 98

peter@faktum.se

Marknadsansvarig

Anna-Lisa Gustavii

Marknadsansvarig

031-63 22 99

anna-lisa@faktum.se

Marknad och försäljning

Jonas Kroksjö

Marknad och försäljning

031-63 22 91

jonas@faktum.se

Redaktion

Chefredaktör

Sarah Britz

Chefredaktör

031-63 21 50

sarah@faktum.se

Art director och webbredaktör

Pär Ljung

Art director och webbredaktör

0709-99 74 25

par@faktum.se

Reporter

Malin Clausson

Reporter

070-276 41 24

malin@faktum.se

Reporter

Sandra Pandevski

Reporter

031-63 21 53

sandra@faktum.se

Grävande reporter

Johan Frisk

Grävande reporter

072-734 98 85

johan@faktum.se

Grävande reporter

Anna Wallenlind-Nuvunga

Grävande reporter

031-63 21 57

anna@faktum.se

Distribution / Försäljarna

Distributionsansvarig Göteborg

Christian Jansson

Distributionsansvarig Göteborg

031-63 22 95

christian@faktum.se

Försäljaransvarig Göteborg

Sophie Cronholm

Försäljaransvarig Göteborg

031-63 22 92

sophie@faktum.se

Försäljaransvarig Malmö

Dariola Pas

Försäljaransvarig Malmö

040-617 14 70

dariola@faktum.se

Distributions- och försäljaransvarig Helsingborg, Halmstad, Växjö och Kristianstad

Jane Lund

Distributions- och försäljaransvarig Helsingborg, Halmstad, Växjö och Kristianstad

0760-39 64 67

jane@faktum.se

Verksamhets- och försäljaransvarig Karlstad

Anna Perna

Verksamhets- och försäljaransvarig Karlstad

054-80 01 00

anna.perna@faktum.se

Göteborg

Chapmans torg 1
414 54 Göteborg
031-63 22 90

Öppettider

Måndag 10–16

Tisdag–fredag 9–16
Lördag 9–13

Malmö

Bredgatan 8
211 30 Malmö
040-617 14 70

Helsingborg

Roskildegatan 4
252 21 Helsingborg
0760-39 64 67

Öppettider

Måndag 9–12, 13–15
Tisdag 9–12
Onsdag 9–12, 13–15
Torsdag Stängt
Fredag 9–12, 13–15

Karlstad

Jungmansgatan 6
652 28 Karlstad
054-800 100

Öppettider

Måndag–torsdag 9–12
Fredagar 10–12. (på Hela människan RIA Karlstad.)

Fakturaadress

Faktum Sverige AB
Fack 460
Box 3037
831 46 Östersund